macaristan-universite ile Etiketli Sayfalar


Macaristanda Üniversite


MACARİSTANDA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ NEDİR: 

Üniversite eğitiminizi yurtdışında almak kendinize yapabileceğiniz en güzel yatırımlardan bir tanesidir. Üniversite yıllarınızı yurtdışında geçirerek yabancı dilinizi ana diliniz seviyesine getirebilir dünyaya ve hayata bakışınızı değiştirebilir eğitim gördüğünüz alanda uluslararası şirketlerde stajlar yaparak kendinizi yabancı işverenlere tanıtabilir dilerseniz eğitim gördüğünüz ülkede iş ve oturum izinlerinden faydanalarak profesyonel yaşantınıza başlayabilirsiniz. Üstelik tüm bunları Türkiyedeki vakıf üniversitelerinin ücretlerinden daha ekonomik koşullarla gerçekleştirebilirsiniz.  

MACARİSTANDA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ SÜRESİ:

İngilizce Hazırlık + 3 yıl

YURTDIŞI ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ HANGİ ÜLKELERDEDİR:

İngiltere - Amerika - Kanada - Avustralya - Almanya - Macaristan - Polonya üniversiteleri

SİTEYE GİDİNİZ


Devamını Oku

Macaristan'da Üniversite


Macaristan'da Üniversite Eğitimi - Neden Macaristan?

Yurtdışında Eğitim denilince özellikle Mühendislik, ekonomi, TIP ve işletme alanlarında Macaristan'ın akla ilk gelen ülkelerden bir tanesi olması tesadüf değildir. Belki en iyi eğitimi almak istiyorsunuz belki de İngilizcenizin yanında başka bir dili de (Macarca) mükemmel düzeye getirip kariyer çalışmalarınıza hız vererek alanınızdaki profesyonellerle çalışmak istiyorsunuz. Sebebiniz her ne olursa olsun Macaristan, dünyanın en çok tercih edilen prestijli eğitim lokasyonlarından biridir ve eğitim standartları oldukça yüksektir.

Üniversite, yüksek öğrenim kurumları ve teknik okulların sayısının 200e yaklaştığı Macaristan'da, sadece İngilizce eğitim veren yaklaşık 400 den fazla bölüm bulunmaktadır. Macarca ve diğer dillerde eğitimler de alabileceğiniz düşünülürse eğitim alabileceğiniz bölüm sayısı 2,000 kadardır.

ÜNİVERSİTEYİ MACARİSTAN'DA OKUMANIZIN AVANTAJLARI;

  • Dünyanın bir çok ülkesinden gelen farklı kültürden insanları bir arada görme ve tanıma imkanı,
  • Eğitim süreniz boyunca Macaristan'da yaşayacağınız için, hem İngilizceyi hem de dilerseniz Macarca'yı yerinde öğrenme şansı, 
  • İngil..
    Devamını Oku
© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.